Вся правда про відпочинок і проживання в Яремче

Подивитись всі дописи у розділі: Społeczeństwo. Розміщено: 31.08.2018 в 16:58.

Вся правда про відпочинок і проживання в Яремче thumbnail

У цій статті ми хочемо вам розповісти про відпочинок і проживання в курортному карпатському містечку – Яремче. Вся важлива інформація про готелі в Яремче в одному докладному огляді від фахівців.

Чим привабливий відпочинок в Яремче?

В Яремче варто приїхати і взимку, і влітку. Це чарівний край, де добре і гарно цілий рік.Тільки уявіть собі картину. Ранкові густі тумани, що покривають гори, і буйство зелених фарб створюють враження, що ви потрапили в казкову країну. Вам обов’язково захочеться відчути всі потаємні куточки і розгадати всі таємниці. Повітря наповнене ароматом хвої, тому відпочинок в Яремче рекомендований тим, хто страждає на захворювання верхніх дихальних шляхів, та й взагалі всім небайдужим до еко-туризму.

Сюди варто приїхати навіть просто заради свіжого гірського повітря, прозорих озер і водоспадів. Карпати — найбільш екологічно чистий регіон України, природа тут незаймана. Відпочинок влітку в Яремче прекрасно поєднує в собі активне проведення часу зі спокійним спогляданням за навколишнім середовищем.

Готелі Яремче оточені прекрасною природою. Приїжджаючи сюди відпочити, туристи отримують повний комплект пригод! Наприклад, похід за грибами та ягодами. В Яремче можна познайомитися з дивовижним рослинним світом Карпат, назбирати різноманітних трав, які славляться своїми цілющими властивостями. А які тут гриби — на карпатських схилах їх налічується понад 300 видів! Це і підосичники, і лисички, і маслюки, і опеньки, і грузді, навіть трюфелі можна зустріти! Збір грибів актуальний з початку червня і до жовтня місяця, так як опадів тут предостатньо.

Готель Карпати в Яремче

Для особливо активних туристів річний Яремче буде цікавий можливістю спуску по гірських річках. Бурхливий потік, невимовна природа навколо, адреналін — це рафтинг в Карпатах. Абсолютно всіх приведуть в захват водоспади, які струмують серед гірських схилів. Природа наділила цей край неймовірними красотами.

Риболовля — ще одна причина відпочити в Яремче вже цього літа. Навіть якщо ви — не завзятий рибалка, то пропустити ловлю риби в річці Прут просто недозволено. Тут водиться багато риби, що без улову ви точно не підете. А зловити можна ляща, плотву, окуня, жереха, коропа, щуку, сома і форель.

А ще Яремче дає унікальну можливість підкорити Говерлу — найвищу гору України. Адже саме через Яремче пролягає дорога до цієї вершини!


©  Równy dostęp do informacji na Ukrainie. Rivnist.In.Ua - niezależny pogląd na nowości na Ukrainie i za granicą, w tym: polityki, życia społecznego, gospodarki, przestępczość, wydarzenia i kultura.  2010-2015